tr Turkish
ar Arabicen Englishfr Frenchde Germanit Italianru Russianes Spanishtr Turkish
DRAGON FLY

DRAGON FLY


UZUNLUK

GENİŞLİK

KABİN SAYISI

MİSAFİR

YAPIM YILI

FİYAT ARALIĞI

41M

8M

5

10

2007-2017

LÜTFEN ARAYIN


39 metre uzunluğundaki teknemizin 2016 yılında imalatı tamamlanmış ve 2017 yılında haftalık kiralama hizmeti ile sektörde yerini almıştır. 2017 sezonunda Inion Denizinde mavi yolculuk hizmeti verecek teknemiz Atina, Korfu, Montenegro, Split, Saranda başlangıçlı veya bitişli turlarda mavi tur severlerin ve lüksten vazgeçemeyen değerli misafirlerimizin hizmetinde olacaktır. Teknemizin imalatçıları klasik ahşap yapıya vitray, aksesuvar ve yeni nesil seramiklerle modern hava katmıştır. Teknenin dış yapısında boya, iç yapısında ahşap ağırlıklı çalışma yapılmıştır.
Teknemizin 3 parça yelkeni sayesinde keyifli yelken seyirleri yapabilmek mümkündür. Ön tarafta seyir ve demirliyken güzel zaman geçirebileceğiniz bir oturma alanı ve güneşlenme minderleri bulunur. Ana yemek masası arka taraftadır. Kabinlerin tamamında Tv, 24 saat klima hizmeti bulunur. Her kabinde duşakabin / wc yer alır.
Personelin rahat yaşam alanlarına sahip olması sunulan servisin kalitesini yükselteceğine inandığımız teknemizde 1 kaptan, 1 aşçı,2 gemici ve 1 hostes olmak üzere 5 kişilik ekip hizmet vermektedir. Ultra lüks hizmet sunabilme becerisine sahip personelimiz; misafirlerimizin özel hayat gizliliği ilkesi konusunda maksimum hassasiyet göstermektedir.